Adsense

PS Plus kullanıcılarının merakla beklediği şubat ayı Playstation Plus oyunları açıklandı. Bu ay kullanıcılar ücretsiz olarak Bioshock: The Collection ve The Sims 4 oyunlarına sahip olacaklar. Oyunlar 4 Şubat 2020 tarihinde indirilebilecek. Ayrıca VR kullanıcılarına özel Firewall: Zero Hour oyunu da ekstra olarak bu ay kullanıcılara sunulacak. 
Bioshock: The Collection

Normal fiyatı 199 lira olan Bioshock oyununu Playstation Plus sayesinde şubat ayında alıp, Plus abonesi olduğunuz sürece ücretsiz oynayabileceksiniz.


The Sims 4

Playstation mağazasında yine 199 liraya satılan bu oyunu PS Plus aboneliği sayesinde ücretsiz oynayabileceksiniz. 


Normalde aylık 23,99 lira olan Playstation Plus aboneliği bu ay indirimle 11,99 liraya düştüğünü haberimizde paylaşmıştık. Bu indirim 31 Ocak tarihinde bitecek, eğer oyunları beğendiyseniz indirimli fiyattan abonelik başlatabilir, Bioshock ve The Sims 4 oyunlarına ve 2020 Ocak Ayı PS Plus oyunlarına indirimli olarak sahip olabilirsiniz.2020 Ocak Ayı PS Plus Oyunları


Geçtiğimiz ay ise ülkemizde PS Plus ile Titanfall 2 ve Frantics adlı oyunlar verilmişti. Bu oyunları 6 Şubat tarihine kadar kütüphanenize ekleyebilirsiniz. 6 Şubat'tan sonra bu oyunları alma şansınız kalmıyor, 6 Şubat'tan sonra kütüphanenize sadece Bioshock ve The Sims 4 oyunlarını ekleyebileceksiniz.

2019 yılında PS Plus ile pek çok iyi oyun verilmişti ve bu durum Playstation Plus kullanıcısı insanları memnun etmişti. Bakalım bu yıl da 2019 gibi insanları memnun edecek oyunlar gelmeye devam edecek mi? Siz ne düşünüyorsunuz, yorumlarda benimle paylaşın.

2019 Yılında Verilen Tüm Playstation Plus Oyunları

Yorum Yazın

Daha yeni Daha eski