playstation plus mart 2020


PS Plus kullanıcılarının merakla beklediği mart ayı Playstation Plus 2020 oyunları açıklandı. Bu ay kullanıcılar ücretsiz olarak Shadow of the Colossus ve Sonic Forces oyunlarına sahip olacaklar. Oyunlar 3 Mart 2020 tarihinde indirilebilecek. İki oyunun normal satış fiyatı toplamda 418 lirayken PS Plus sayesinde aboneler bu oyunlara ücretsiz sahip olabilecekler.

Shadow of the Colossus™

shadow of the colossus ile ilgili görsel sonucu

Normal fiyatı 179 lira olan Shadow of the Colossus oyununu Playstation Plus sayesinde mart ayında alıp, Plus abonesi olduğunuz sürece ücretsiz oynayabileceksiniz. Oyunda Türkçe alt yazı dil seçeneği de mevcut, bu yüzden Türk oyuncuları epey memnun edecek bir oyun bu ay PS Plus abonelerine sunulmuş oldu.Sonic Forces

sonic forces
Playstation mağazasında 239 liraya satılan bu oyunu PS Plus aboneliği sayesinde ücretsiz oynayabileceksiniz. Oyunun multiplayer seçeneği mevcut değil ve Türkçe alt yazı da yok. 
2020 Şubat Ayı PS Plus Oyunları Neydi?


Geçtiğimiz ay ise ülkemizde PS Plus ile Bioshock ve The Sims 4 adlı oyunlar verilmişti. Bu oyunları 3 Mart tarihine kadar kütüphanenize ekleyebilirsiniz. 3 Mart'tan sonra kütüphanenize sadece Shadow of the Colossus ve Sonic Forces oyunlarını ekleyebileceksiniz. 

2019 yılında ise PS Plus ile pek çok iyi oyun verilmişti ve bu durum Playstation Plus kullanıcısı insanları memnun etmişti. Bakalım bu yıl da 2019 gibi insanları memnun edecek oyunlar gelmeye devam edecek mi? Siz ne düşünüyorsunuz, yorumlarda benimle paylaşın.

2019 Yılında Verilen Tüm Playstation Plus Oyunları


Yorum Yazın

Daha yeni Daha eski