Adsense

Apple'ın geçtiğimiz sene tanıttığı ve içinde sadece abonelerin oynayabildiği yüzlerce güzel oyun bulunan "Apple Arcade" oyun aboneliği servisi, ülkemizdeki yüksek fiyatlandırma nedeniyle hiç ilgi görmedi. Bu yüzden kimsenin yanaşmadığı servisin 1 aylık ücretsiz deneme sürümü bulunuyor ve deneme süresi içinde tüm oyunlara sınırsız erişim sağlıyorsunuz. 
apple arcade deneme sürümü ücretsiz

Hepimizin kendini karantinaya alıp evde yapacak şeyler aradığımız bu günlerde, Apple Arcade aboneliğinin deneme sürümünü başlatmak iyi bir seçenek olabilir. Hiçbir ücret ödemeden 1 ay boyunca içindeki 100'den fazla özel oyunu reklamsız bir şekilde oynamaya izin veren hizmet, zamanınızı güzel geçirmenizi sağlayabilir. 1 ay sonra aboneliğiniz yenilenmeden iptal ederseniz de hiçbir ücret ödememiş olursunuz. Ülkemizde 35 lira gibi yüksek bir fiyatta olmasından dolayı abonelik pek cazip değil ancak 1 ay boyunca ücretsiz oyun oynatması iyi bir seçenek. Ayrıca oyunları Macbook ya da iPad üzerinden de oynayabiliyorsunuz. 


Daha detaylı bilgi için Apple'ın sayfasını ziyaret edebilir ya da telefonunuzdaki Apple Store'a girip Arcade bölümüne tıklayabilirsiniz. İyi eğlenceler. 

Yorum Yazın

Daha yeni Daha eski