Adsense

Valorant henüz kapalı beta aşamasında olmasına rağmen, Twitch üzerinden drop key kampanyası yaptığı için anlık olarak 1.5 milyon izleyicinin üzerine çıktı. Birçok ünlü yayıncıyla anlaşan Riot Games, oyunun tanıtımı için çok iyi bir strateji izleyerek yüz binlerce oyuncunun ilgisini çekmeyi başardı.
valorant release date twitch


Ülkemizde de Türkçe dublaj ve Türkçe menü ve alt yazı gibi seçeneklerle çıkacak olan oyun, henüz kapalı beta aşamasında ve tam sürümünün çıkması birkaç ay sonra olacak. Buna rağmen oyuncular kapalı betada oynama şansı elde etmek için Twitch'te yayın izleyip hediye kazanmak için epey uğraşıyorlar. Riot Games'in çıktığında çok ses getireceği bu oyun daha çıkmadan oyun dünyasının gündemine oturmuş durumda. 

Valorant ne zaman çıkacak, Valorant'ın sistem gereksinimleri ne olacak gibi soruların henüz net bir yanıtı mevcut değil. Valorant drop nasıl düşer diye çok fazla arama yapılmasına rağmen Riot bu konuyla ilgili bir açıklama yapmayıp sadece Twitch üzerinden yayınları izlememiz gerektiğini söylüyor. 

Yorum Yazın

Daha yeni Daha eski