Sony, 10. yılını kutlamak için geçtiğimiz günlerde tüm kullanıcılarına ücretsiz tema yayınlamıştı ve herkes hesabına bu temayı ücretsiz olarak ekleyebilmişti. Şimdi ise yine Playstation Plus abonelerine özel 60 lira hediye çeki dağıtıyor. Yabancı ülkelerde 10 dolar olarak dağıtılan hediye, Türk kullanıcıların hesabında 60 lira Playstation Plus indirimi olarak görünüyor.

PS Plus 60 lira indirim

KİMLER ALABİLİYOR?

Şimdiye kadar forumlarda bazı kişiler hesaplarında bu hediyeyi gördüklerini söylemişler ancak çoğu kullanıcının hesabında herhangi bir hediye görünmüyor. Sony bu hediyeyi herkese mi gönderecek yoksa rastgele kişiler mi seçilecek henüz belli değil.

PLAYSTATION 60 LİRA İNDİRİMİ İÇİN NE YAPMAK GEREKİR?

Henüz bu konuda bilinen bir yöntem yok. 5 yıldan uzun süredir Playstation Plus abonesi olan oyunculara bile hediye gelmemiş olabiliyorken, henüz yeni üyelik açmış kişilere gelebiliyor. Tamamen rastgele bir şekilde dağıtıldığı düşünülüyor. Bunun haksızlık olduğunu belirten üyeler Sony'e tepkili. 

Bakalım ilerleyen günlerde Sony bir çılgınlık yapıp herkese bu hediyeyi gönderecek mi? Yoksa yine kullanıcıların tepkisine sessiz mi kalacaklar hep birlikte göreceğiz. 

Yorum Yazın

Daha yeni Daha eski